top of page

Ettevõttele

SUVEPÄEVAD JA TALVEPÄEVAD

Suve- ja talvepäevad on hea võimalus pingevabas õhkkonnas aeg maha võtta ja koos kolleegidega patareisid laadida. Parima tulemuse nimel tuleks läbi mõelda, millist eesmärki suvepäevad täitma peavad. Kas vajab meeskonnavaim turgutamist või tõstetakse hoopis pereväärtused esile? Ühiste seikluste kaudu saab jõudu nii iga üksik meeskonna liige kui kogu organisatsioon. 

TÄHTPÄEVAD

Ettevõtte sünnipäev, tänuüritus või aastakonverents? Sõltuvalt eesmärgist võib sündmus olla akadeemiline ja informatiivne, pidulik ja väljapeetud, meeleolukas ja vallatu. Tähtpäevasündmus on kaugelt rohkem kui lihtsalt pidu peo pärast - see on suurepärane võimalus positiivseid sõnumeid edasi anda.

KLIENDIPÄEVAD JA ESITLUSED

Kliendisuhete hoidmine, uute klientide leidmine, uue toote või teenuse esitlemine, kliendi ootuste ennetamine - elulise tähtsusega tegevused iga ettevõtte jaoks. Aitame koostöös professionaalsete partneritega eesmärgist lähtuvaid vajalikke uuringuid, kampaaniaid või sündmusi ette valmistada ja läbi viia.

JÕULUPEOD

Jõulu- ja uusaastapeo saab kujundada just lõppeva aasta näo järgi. Jõulupidu võib olla traditsiooniline ja pidulik, stiilselt loominguline või hoopis ühine seiklus ja millegi uue avastamine. Positiivne lõppakord annab hea hoo uue aasta alustamiseks.  

MEESKONNAKOOLITUSED

Meist saavad täiskasvanud, kes astuvad tööellu, teevad karjääri, sätivad oma elu paika. Pühendume tõsiselt oma tõsiste eesmärkide saavutamisele, samal ajal kaotame sageli avatud meele, mängulisuse ja lustimisvõime. Sellega seoses oleme ka oma igapäevatöös vähem efektiivsed, ei märka väikseid olulisi muutusi endas ja enda ümber, oleme enesekesksemad ja lõpuks ka õnnetud.  

Õnnelik meeskond on iga organisatsiooni hindamatu väärtus. Viige oma meeskond uuele tasemele ja tagajärjeks on kõrgem tulemuslikkus, paremad suhted ja rohkem loovust. 

Please reload

Eraisikule

PULMAD

Elu kauneima päeva korraldamine algab teist kahest. Alles siis tulevad teised inimesed ja asjad. Samas on pulmade planeerimine ja korraldamine aeg, mida meenutada. 

Korraldustöö käigus tehke ennast kohustustest võimalikult vabaks ning usaldage ettevalmistus ja kauni päeva logistika meie kätte. Pöörame tähelepanu igale detailile, et teie unistus elu ilusaimast päevast saaks reaalsuseks. Kanname hoolt, et saaksite oma ühise elu avapäeva veeta muretult, tunda rõõmu teineteisest ja oma külalistest, saada inspiratsiooni ja kinnitust, et unistused on loodud täituma. 

SÜNNIPÄEVAD JA JUUBELID

Sünnipäev on sündmus mitte ainult sulle endale, vaid ka sinu lähedastele, sõpradele, headele tuttavatele. Igal juhul on põhjust kokku saada ja tähistada! Vanus on ainult number ja peo stiil, koht, muusika - siin on sünnipäevalapse soovid ja taevas fantaasiale piiriks. Pidulikust vastuvõtust kuni pöörase punkfestivalini. Kujundame sinu tähtpäeva meeldejäävaks ja sillutame tee lähedaste inimeste edasistele kokkusaamistele. 

LASTE PEOD

Emad ja isad teavad, mida tähendab elu koos väikese printsessi või mereröövliga. Kui igapäevaselt on pisut ohtlik lasta neil võimust võtta, siis sünnipäev või mõni muu pidu on õige koht lasta väikestel inimestel oma suuri unistusi elada. Me aitame neil unistustel reaalsuseks saada ja korraldada kõik selliselt, et sünnipäeva möödudes jäädakse juba järgmist ootama. 

Please reload

bottom of page