top of page

Sinu sündmuste korraldajad

Meie missioon on olla sündmuste korraldamisel sinu toetav ja usaldusväärne partner.

Esimesest kontaktist kuni viimase lahkuja lehvituseni. 

 

Oled korraldamas oma ettevõtte suvepäevi, aastalõpusündmust, perekondlikku tähtpäeva või soovid meeskonda turgutada? Oled planeerinud 10 või  3000 osalejat? Kas tegemist on avaliku või kinnises ringis sündmusega? Hoolitseme kogu korraldusteekonna eest. Lihtsa briifingu kaudu õpime sind tundma, selgitame koos välja sündmusega seotud eesmärgid ja võimaliku viisi nende täitmiseks. Seejärel valime koos välja sulle sobiva sündmuse toimumise aja, koha, formaadi, esinejad ja muu vajaliku ning kujundame tulemuse sinu eesmärke ja  eelarvet arvestavaks.  

Elamuste loomisel saame inspiratsiooni kõigest, mis meid ümbritseb - minevikust ja tänapäevast, loodusest ja inimese loodust, muusikast, kunstist, moest ja reisimisest. Kõige inspireerivamad on aga inimesed ise ja nende lood. 

Me usume, et ühiselt loodud elamused aitavad omakorda luua positiivseid suhteid, ühendavad inimesi ja tekitavad sidemeid, mis kestavad veel kaua ka väljaspool toimunud sündmust. Teame, et inimestevaheliste suhete loomine ja hoidmine on ühtaegu teadus ja kunst. Ja meie valdame nii üht kui teist. 

Anneli on filisartistide aju ja hing, kelle sündmuste korraldamise kogemust saab arvutada juba aastast 1994. Kogemustepagas on seinast seina - juubelitest ja pulmadest kuni konverentside ja festivalideni. Et sündmuse tellija tunneks tulemusest täit rõõmu, peab ka korraldusprotsess olema inspireeriv ja pingevaba. Anneli arvates on head ideed kogu aeg õhus ja need on vaja lihtsalt kinni püüda. Teostamise osas on ta aga kindel, et kõik on võimalik. Anneli viib ka ise sündmusi läbi ja modereerib meeskonnakoolitusi, seminare ning konverentse. 

Britta on filisartistide loov detailikuninganna. Haldab andmebaase, koostab pakkumisi ja hoiab projektide ajakavadel silma peal. Britta kirjutab ning toimetab meie tekste ja haarab vajadusel fotoaparaadi. Tal kohe on silma väikestele võluvatele detailidele, mis aitavad unistuste sündmusel reaalsuseks saada. 

Grette on filisartistide päikesekiir, kelle hooleks on lastele suunatud sündmused. Mistahes stiilis sünnipäevad ja suvepäevade lasteprogrammid on just Grette pärusmaa. Ta leiab alati selle formaadi, tegelased, mänguvahendid ja tegevused, mis väikestel inimestel silmad särama panevad. 

Please reload

bottom of page